Saistību atruna

1. Vispārīgi

Šie maksāšanas un piegādes noteikumi ir saistoši visām internetveikala TRAYIT piegādēm, pakalpojumiem un piedāvājumiem, kas tiek sniegti pircējam. TRAYIT piegādes tiek veiktas tikai un vienīgi balstoties uz šiem noteikumiem. Līgums stājas spēkā ar brīdi, kad TRAYIT darbinieki apstiprina klienta pasūtījumu. Brīdī, kad klients veic pasūtījumu, viņš piekrīt internetveikala TRAYIT lietošanas noteikumiem.

2. Cenas 

Visas cenas ir norādītas eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Piegādes izmaksas tiek atsevišķi iekļautas rēķinā. Internetveikalā TRAYIT apskatāmajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs, tās var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma un paskaidrojuma. Klientam ir spēkā tā preces cena, kura ir bijusi redzama pasūtīšanas brīdī. Akciju atlaižu procenti nesummējas.

3. Maksāšanas noteikumi 

Visiem internetveikalā TRAYIT veiktajiem pasūtījumiem ir noteikta 100% priekšapmaksa.

4. Pasūtījuma izpildes termiņš

Pasūtījumi tiek izgatavoti 2-5 darba dienu laikā.  

5. Piegāde

Piegāde notiek ar TRAYIT kurjeru (turpmāk – kurjers) vai VAS “Latvijas pasts”

6. Kvalitāte un garantijas

Ja piegādātajai precei tiek atklāti defekti, tā tiek apmainīta pret citu vai klientam ir tiesības atdot preces atpakaļ. Pretenzijas par piegādāto preču kvalitāti tiek pieņemtas 3 (trīs) dienu laikā kopš preču saņemšanas. Pircējs apņemas atklātos defektus rakstiskā veidā uzrādīt  TRAYIT vēlākais 2 (divu) nedēļu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. TRAYIT uzņemas piegādes izmaksas, ja pretenzija tiek pieņemta. Preces, kuras tiek izgatavotas pēc klienta pasūtījuma, atdot atpakaļ internetveikalam nav iespējams.

7. Datu drošība

TRAYIT darbiniekiem ir tiesības pieprasīt klienta personas datus, lai nodrošinātu pasūtījuma izpildi. Visi klientu sniegtie dati tiek apkopoti un glabāti atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likumam un nav pieejami trešajām personām. TRAYIT apņemas neizpaust savā rīcībā esošo klientu datus, izņemot likumā noteiktos gadījumus. TRAYIT rīcībā esošā klientu informācija tiks izmantota tikai pakalpojumu sniegšanai un klientu servisa nodrošināšanai. TRAYIT interneta veikalam ir tiesības izmantot klienta adreses datus un e-pasta adresi, lai piegādātu informāciju un reklāmas produkciju. Klientam ir tiesības aizliegt savu personas datu izmantošanu informācijas un reklāmas produkcijas piegādei. 

8. Ministru kabineta noteikumi Nr.207 „Noteikumi par distances līgumu”.

Izdoti saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 10.panta ceturto daļu.

9. Pārdevējs:

SIA BRS Studija

Reģistrācijas numurs: 40003905065

PVN reģistrācijas numurs: LV40003905065

Konta nr.: LV82HABA0551045222075

Juridiskā adrese: Aizsila iela 19, Rīga, LV-1006

Tālrunis: +371 29 460 159

E-pasts: info@brsstudija.lv